03-9190399

אודות

ששון אלומיניום בע”מ הינה חברה בעלת וותק ומוניטין עשיר כ- 25 שנה, בתחום עבודות האלומיניום.

החברה מעניקה שירותיה

משלב התכנון מחלקת התכנון של ששון אלומיניום מונה צוות תכנון בעל מיומנות וותק רב בתחום הכולל מהנדסים, אדריכלים והנדסאים אשר מתכננים בקפדנות וביעילות רבה עם פתרונות חדשניים והתאמה ייחודית לכל פרויקט לשביעות רצונם של האדריכלים ומזמיני העבודה.

דרך היצור חברת ששון אלומיניום עומדת בחזית הטכנולוגיה ומציגה פתרונות מתקדמים לעבודות אלומיניום כשלרשותה מפעל עם מכשור טכנולוגי מהמתקדמים בעולם כגון: מכונות CNC  לחיתוך וחירוץ אלומיניום, מכונה לעיבוד פרופילי CNC, מכונת CNC  לחיתוך וחרוץ פחים/HPL המשתרע על פני שטח של כ-7,500 מ”ר.

ועד ההרכבה בשטח המונה מנהלי פרויקטים עם ניסיון רב  אשר מפקחים שהעבודה מתבצעת בקצב המתאים, ביעילות הנכונה ושמים דגש על מתן שירות אישי ואדיב מול מנהלי הפרויקטים. צוותי ההתקנה של ששון אלומיניום מהטובים בתחום בעלי וותק רב המלווה את חברתנו לאורך עשרות שנים.

חברת ששון אלומיניום חרתה על דיגלה מדדים גבוהים ומחמירים בתהליך התכנון, היצור ההרכבה ועמידה בלוחות זמנים, תהליכי העבודה בחברה מתבצעים באופן מקצועי ושירותי תוך דגש על רמת גימור גבוהה ואחריות בטיחותית.

החברה דוגלת ופועלת על פי מדדים גבוהים ומחמירים של הענקת שירות מקצועי ואיכותי המשולב ביחס אישי ואדיב, תוך כדי הקפדה בתהליך התכנון, העיצוב (המונחה ע”י האדריכל), הייצור וההרכבה, חברת ששון אלומיניום שמה דגש מיוחד ברמת גימור גבוהה ובאחריות מלאה, החברה מספקת מגוון שירותי ומוצרי אלומיניום לפרויקטים מורכבים ופשוטים בכל היקף בארץ ובעולם.